Czarny motyl / Black Butterfly (2017)

 • Gatunek: Thriller
 • Rok:
 • Czas trwania: 1 godz. 34 min.
 • Tytuł oryginalny: Black Butterfly
 • „Czarny Motyl” to film z 2017 roku, który opowiada historię tancerza pochodzenia hinduskiego, który dostaje szansę na karierę w Nowym Jorku. Bohater, pochodzący z rodziny hinduskich imigrantów, jest utalentowanym tancerem i dostaje szansę spełnienia swoich marzeń, gdy zostaje zauważony przez słynnego choreografa. Jednak jego życie zaczyna ulegać zmianie, gdy zaczyna odkrywać mroczne sekrety swojej rodziny […]

Dostępne na urządzeniach:
 • IOS
 • Android
 • Windows
 • Smart TV

Gdzie obejrzeć

Baner Zlukaj Film

Fabuła

Film „Czarny Motyl”, wyreżyserowany przez Darrena Aronofsky’ego w 2017 roku, to ekscytująca opowieść o hinduskim tancerzu, który pragnie rozkwitu w Nowym Jorku. Jako artysta pochodzący z rodziny imigrantów, odkrywa swoje talenty taneczne, co przyciąga uwagę znanego choreografa i

Baner Torrentos

Podstawowe informacje

reżyseria Brian Goodman
scenariusz Justin Stanley / Marc Frydman
gatunek Thriller
produkcja USA
premiera 26 maja 2017 (świat)
studio Battleplan Productions / Notorious Pictures
data produkcji 2017
tytuł oryg. Black Butterfly
inne tytuły Czarny motyl Polska

Obsada

Aktor Postać
Paul
Jack
Laura
Pat
Julie
Pan Owen
Nancy Barrows
Kelnerka
Pani Owen
Michelle Emerson
Dostawca
Porucznik Carcano
Reporter wiadomości
Sam
Żona Paula
Menadżerka restauracji

Zdjęcia

Komentarze

5 odpowiedzi na “Czarny motyl / Black Butterfly (2017)”

 1. Adam napisał(a):

  „Czarny Motyl” to film, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Darron Aronofsky zrobił kawał świetnej roboty, pokazując, jak bohater przeszedł ewolucję od pewności siebie do desperacji i osamotnienia. Zdecydowanie polecam ten film każdemu, kto lubi intensywne i mocne filmy.

 2. Martuś napisał(a):

  „Czarny Motyl” to film, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Reżyser Darron Aronofsky pokazuje, jak życie może być pełne nieoczekiwanych zwrotów i jak łatwo jest stracić kontrolę nad swoim życiem. Film jest intensywny i mocny, a główny bohater przeszedł ewolucję od pewności siebie do desperacji i osamotnienia. Zdecydowanie polecam.

 3. Kasia napisał(a):

  „Czarny Motyl” to jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam w ostatnim czasie. Darron Aronofsky pokazuje, jak życie może być pełne nieoczekiwanych zwrotów i jak łatwo jest stracić kontrolę nad swoim życiem. Polecam ten film każdemu, kto lubi filmy, które zaskakują i poruszają ważne tematy.

 4. Kacper napisał(a):

  „Czarny Motyl” to film, który zaskakuje od pierwszej do ostatniej minuty. Historia jest intensywna i mocna, a główny bohater zachwyca swoją transformacją. Jeśli lubisz filmy, które wprowadzają cię w stan niepokoju i zakłopotania, to polecam ten film.

 5. Magda napisał(a):

  Jeśli szukasz filmu, który wprowadzi cię w stan zakłopotania, to „Czarny Motyl” jest dla ciebie. Reżyser Darron Aronofsky udowodnił, że potrafi przedstawić historię w niezwykle interesujący sposób. Nie tylko porusza ważne tematy, ale także wprowadza widza w stan niepewności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *