Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd / Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

  • Gatunek: Familijny Przygodowy Sci-Fi
  • Rok:
  • Czas trwania: 1 godz. 24 min.
  • Tytuł oryginalny: Spy Kids 3-D: Game Over
  • Trzecia już część przygodowo-familijnego filmu Roberta Rodrigueza opowiadającego o przygodach nastoletnich szpiegów pracujących, tak samo jak ich rodzice, dla rządu USA….

Dostępne na urządzeniach:
  • IOS
  • Android
  • Windows
  • Smart TV

Gdzie obejrzeć

Baner VoD Strefa

Fabuła

Trzecia odsłona tej ekscytującej sagi, w reżyserii utalentowanego twórcy Roberta Rodrigueza, ponownie wplątuje nas w historię młodych szpiegów, oddanych służbie dla rządu Stanów Zjednoczonych, tak jak ich starsi towarzysze. Carmen, jedna z centralnych postaci, znajduje się w sidłach mistycznego wszechświata wirtualnej gry, zainicjowanej przez tajemniczego „Toymakera” (Sylvester Stallone). Wkracza do akcji jej brat, Juni, decydując się stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagraża całemu światu.

Złowrogi antagonista, Zabawkarz (Sylvester Stallone), długo utrzymujący się w ukryciu przed organizacją OSS, powraca, aby siać spustoszenie wśród entuzjastów gier wideo. Jego celem jest jednoznaczne – uwikłać Carmen w sidła wirtualnego świata. Starcie z Zabawkarzem oraz próba uratowania siostry stają się najbardziej wymagającym zadaniem, z jakim muszą zmierzyć się młodsi i starsi agenci z rodziny Cortez.

Genialny, lecz ekscentryczny geniusz informatyczny, Zabawkarz, konstruuje trójwymiarową grę, która szybko zdobywa popularność wśród miłośników gier. Niestety, nikt z uczestników nie zdaje sobie sprawy, że gra to istna pułapka. Zabawkarz perfidnie umieszcza w tej cyfrowej przestrzeni agentkę Carmen Fortez, skazując ją na wirtualne uwięzienie. Aby uwolnić siostrę, Juni penetruje ten misterny świat gry, gdzie czekają na niego liczne przeszkody. Musi stawić czoła nie tylko Zabawkarzowi, ale także innym graczom gotowym do rywalizacji.

Wirtualna gra stworzona przez Zabawkarza przekształca się w labirynt trójwymiarowych niespodzianek, stając się areną walki nie tylko z antagonistą, ale także z innymi uczestnikami gotowymi na rywalizację o przetrwanie. Juni Cortez musi wykorzystać swoją odwagę i spryt, by przezwyciężyć kolejne poziomy i ostatecznie uwolnić siostrę, ratując świat przed zagrożeniem, jakie niesie ze sobą trójwymiarowy odjazd w wirtualnej rzeczywistości.

Czy młodzi agenci z rodziny Cortez zdołają przezwyciężyć intrygujące sidła, które dla nich przygotował Zabawkarz, czy też zostaną pochłonięci przez cyfrowy labirynt? „Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy Odjazd” to fascynująca podróż w świat, gdzie granice między rzeczywistością a grą stopniowo zacierają się. Oczekują nas trójwymiarowe wyzwania, zagadki pociągające wyobraźnię, a przede wszystkim niezapomniane przygody młodych agentów, którzy stawiają czoło nowym wymiarom ryzyka i ekscytujących wydarzeń.

Baner Torrentos

Podstawowe informacje

reżyseria Robert Rodriguez
scenariusz Robert Rodriguez
gatunek Familijny, Przygodowy, Sci-Fi
produkcja USA
premiera 13 lipca 2003 (Światowa) 16 stycznia 2004 (Polska premiera kinowa)
boxoffice $197 011 982 na świecie$111 761 982 w USA$85 250 000 poza USA
budżet $38 000 000
dystrybucja SPI International Polska Sp. z o.o.
studio TransDimension Films (przedstawia) / Los Hooligans Productions / Troublemaker Studios
tytuł oryg. Spy Kids 3-D: Game Over
inne tytuły Spy Kids 3 (tytuł roboczy) USA Spy Kids 3: Game Over USA

Obsada

Aktor Postać
Juni Cortez
Carmen Cortez
Ingrid Cortez
Gregorio Cortez
Romero
Alexander Minion
Dziadek
Zabawkarz
Fegan Floop
Gerti Giggles
Devlin
Babcia
Donnagon Giggles
Cesca Giggles
Gary Giggles
Arnold
Dinky Winks Jr.
Agent OSS
Agent OSS
Chłopiec z długimi palcami
Edog
Agent Hot Rod
Dziewczyna z Parku wodnego
Felix Gumm
Dinky Winks
GUY
Machete
Demetra
Rez
Francis
Przetwórca
Przerażający dzieciak
Logos

Zdjęcia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *