Sierra Burgess jest przegrywem / Sierra Burgess Is a Loser (2018)

 • Gatunek: Dla młodzieży Komedia
 • Rok:
 • Czas trwania: 1 godz. 45 min.
 • Tytuł oryginalny: Sierra Burgess Is a Loser
 • Inteligentna, ale niezbyt lubiana licealistka Sierra Burgess nawiązuje internetową znajomość z przystojniakiem, który myśli, że dziewczyna jest kimś innym.

Dostępne na urządzeniach:
 • IOS
 • Android
 • Windows
 • Smart TV

Gdzie obejrzeć

Baner Zlukaj Film

Fabuła

Sierra Burgess jest przegrywem to amerykański komediodramat dla nastolatków z 2018 roku, wyreżyserowany przez Iana Samuelsa na podstawie scenariusza Lindsey Beer. Film opowiada historię Sierry Burgess, inteligentnej, ale niezbyt lubianej licealistki, która nawiązuje internetową znajomość z przystojnym chłopakiem, który myśli, że dziewczyna jest kimś innym.

Fabuła

Sierra Burgess jest inteligentną, ale niezbyt lubianą licealistką. Jest samotna i nie ma wielu przyjaciół. Jej jedynym przyjacielem jest Dan, który jest jej sąsiadem i najlepszym przyjacielem od dzieciństwa.

Pewnego dnia Sierra zostaje poproszona przez swoją przyjaciółkę, Veronicę, aby pomogła jej zaimponować przystojnemu chłopakowi o imieniu Jamey. Veronica jest popularną cheerleaderką i nie chce, aby Jamey wiedział, że jest nią. Prosi więc Sierrę, aby podała się za nią w rozmowie z Jameyem.

Sierra zgadza się pomóc Veronice. Rozpoczyna rozmowę z Jameyem i szybko zdaje sobie sprawę, że jest on miły i inteligentny. Zaczyna się w nim podkochiwać.

Jamey również zaczyna się w Sierze podkochiwać. Nie wie, że nie jest ona Veronicą, ale nie przeszkadza mu to. Jest zauroczony jej inteligencją i poczuciem humoru.

Sierra i Jamey zaczynają się spotykać. Wspólnie spędzają czas, rozmawiają i śmieją się. Sierra zaczyna się czuć, jakby wreszcie znalazła kogoś, kto ją rozumie.

Jednak z czasem Sierra zaczyna mieć wyrzuty sumienia. Nie chce oszukiwać Jameya. Chce, aby wiedział, kim naprawdę jest.

Veronica dowiaduje się o tym, że Sierra spotyka się z Jameyem. Jest wściekła, że Sierra ją zdradziła.

Sierra postanawia powiedzieć Jameyowi prawdę. Spotyka się z nim i wyznaje mu, że nie jest Veronicą. Jamey jest rozczarowany, ale rozumie, że Sierra chciała go tylko ochronić.

Sierra i Jamey nadal się spotykają. Rozumieją, że ich uczucia są prawdziwe. Nie przejmują się tym, że nie wyglądają tak samo, jak ludzie, z którymi się zwykle spotykają.

Ocena filmu

Sierra Burgess jest przegrywem to zabawna i wzruszająca historia o miłości, akceptacji i odnalezieniu siebie. Film jest dobrze zagrany i wyreżyserowany. Shannon Purser, która wciela się w rolę Sierry, jest wspaniała. Doskonale oddaje emocje swojej bohaterki.

Film porusza ważne tematy, takie jak akceptacja siebie i innych. Sierra jest wyśmiewana przez innych uczniów za swój wygląd. Jednak w końcu odkrywa, że nie musi wyglądać jak inni, aby być kochaną.

Film jest polecany dla nastolatków i dorosłych. Jest to zabawny i wzruszający film, który może skłonić widzów do refleksji nad swoim życiem.

Oto kilka dodatkowych informacji o filmie:

 • Film jest luźną adaptacją powieści „The Princess Diaries” autorstwa Meg Cabot.
 • W filmie wykorzystano piosenki takich artystów, jak: Carly Rae Jepsen, Why Don’t We, LANY, Shawn Mendes i Camila Cabello.
 • Film był dostępny na platformie Netflix.

Podsumowanie

Sierra Burgess jest przegrywem to dobry film, który warto obejrzeć. Jest to zabawna i wzruszająca historia o miłości, akceptacji i odnalezieniu siebie.

Baner Torrentos

Podstawowe informacje

reżyseria Ian Samuels
scenariusz Lindsey Beer
gatunek Komedia, Dla młodzieży
produkcja USA
premiera 7 września 2018 (Światowa i polska premiera na VOD)
dystrybucja Netflix
studio Black Label Media
tytuł oryg. Sierra Burgess Is a Loser

Obsada

Aktor Postać
Sierra Burgess
Veronica
Dan
Jamey
Pani Thomson
Jules Osborn-Burgess
Stephen Burgess
Chrissy
Spence
Mackenzie
Topher
Rishi
Brent
Mike
Brandy
Kenny Chan
Scooter
Drew
Mama Veronicy
Brody
Nauczyciel biologii
Trener Johnson
Ty
Futbolista
Futbolista
Przyjaciel Jameya
Rozgrywający
Pijana dziewczyna
Futbolista
Futbolista
Futbolista
Futbolista

Zdjęcia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *