Ralph Demolka w internecie / Ralph Breaks the Internet (2018)

  • Gatunek: Animacja Familijny Komedia
  • Rok:
  • Czas trwania: 1 godz. 52 min.
  • Tytuł oryginalny: Ralph Breaks the Internet
  • Ralph i Wandelopa przemierzają Internet w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy.

Dostępne na urządzeniach:
  • IOS
  • Android
  • Windows
  • Smart TV

Gdzie obejrzeć

Baner DisplayMovies

Fabuła

„Ralph Demolka w Internecie” to animowany film reżyserowany przez Richa Moore’a i Phila Johnstona, który przenosi widzów z salonu gier do ekscytującego świata Internetu. Głównymi bohaterami są Ralph, czarny charakter z gry wideo, oraz jego przyjaciółka Wandelopa von Cuks, którzy ruszają w podróż po sieci w desperackim poszukiwaniu części zamiennej, niezbędnej do uratowania gry Wandelopy.

Akcja filmu przenosi się do nieznanego i dynamicznego świata Internetu, gdzie bohaterowie natrafiają na różnorodne wyzwania i niebezpieczeństwa. Zagubieni w tym nowym środowisku, Ralph i Wandelopa zdają się na pomoc internetowych mieszkańców, w tym na Yesss’a, głównego algorytmu i duszę popularnej strony „BuzzzTube”, oraz Shanka, postać z gry online „Slaughter Race”.

Kiedyś automaty do gier były symbolem rozrywki, a bohaterowie gier cieszyli się ogromną popularnością. Jednak wraz z pojawieniem się Internetu, sytuacja się zmienia. Ralph i Wandelopa odkrywają, że ich dawną sławę zastępuje nowa era Internetu, która stawia przed nimi zupełnie nowe wyzwania.

Podczas swojej podróży po Internetu, bohaterowie napotykają wiele niebezpieczeństw i trudności. Muszą zmierzyć się z własnymi wątpliwościami i obawami, a także stawić czoła zmieniającemu się światu technologii. Jednak mimo wszystkich trudności, Ralph i Wandelopa nie tracą nadziei i nieustannie dążą do osiągnięcia swego celu.

Film „Ralph Demolka w Internecie” nie tylko zabiera widzów w ekscytującą podróż po świecie Internetu, ale także porusza głębsze tematy, takie jak przyjaźń, akceptacja siebie oraz zmiany w technologicznym świecie. Przeplatając humor z emocjonalnymi momentami, film ten zapewnia rozrywkę dla całej rodziny, jednocześnie inspirując do refleksji nad współczesnym światem technologii i Internetu.

Baner Torrentos

Podstawowe informacje

reżyseria Rich Moore, Phil Johnston
scenariusz Pamela Ribon, Phil Johnston
gatunek Animacja, Familijny, Komedia
produkcja USA
świat Animacje Disneya
premiera 5 listopada 2018 (Światowa) 11 stycznia 2019 (Polska premiera kinowa)
boxoffice $529 323 962 na świecie$201 091 711 w USA$328 232 251 poza USA
budżet $175 000 000
dystrybucja Disney
studio Walt Disney Animation Studios / Walt Disney Pictures
tytuł oryg. Ralph Breaks the Internet

Zdjęcia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *