Romans na dwie noce / Two Night Stand (2014)

  • Gatunek: Komedia rom.
  • Rok:
  • Czas trwania: 1 godz. 26 min.
  • Tytuł oryginalny: Two Night Stand
  • Po przypadkowo spędzonej nocy dwoje nieznajomych zostaje uwięzionych w mieszkaniu na Brooklynie przez szalejącą śnieżycę.

Dostępne na urządzeniach:
  • IOS
  • Android
  • Windows
  • Smart TV

Gdzie obejrzeć

Baner Zlukaj Film

Fabuła

„Romans na dwie noce” to historia dwóch obcych, których los splata w niespodziewany sposób, zmuszając ich do spędzenia dwóch niezapomnianych nocnych chwil w zamknięciu, wraz z narastającym zewsząd białym puchem zwanym śniegiem.

Megan (wspaniale zagrana przez Analeigh Tipton) znajduje się w punkcie zwrotnym swojego życia, rok po opuszczeniu uczelni, gdy wciąż poszukuje sensu swojego istnienia. W desperacji, sięgając po nowoczesne rozwiązania, nawiązuje kontakt przez internet z uroczym Alecem (perfekcyjnie odgrywanym przez Milesa Tellera), kusząc go na spotkanie.

Noc spędzona razem staje się dla nich niezapomnianym doświadczeniem, jednak poranek obnaża przed nimi surową rzeczywistość – śnieżyca sparaliżowała miasto, a ich losy związane zostały na dłużej, niż przewidywali. Cały Manhattan tonie w białym puchu, a oni sami stają się zakładnikami zimowej zawieruchy.

Zamknięci w czterech ścianach, Megan i Alec muszą na nowo odkryć siebie i nawzajem. W obliczu wyzwania, które stawia przed nimi natura, muszą zdobyć się na odwagę, by stawić czoła nie tylko mrozowi, ale i swoim własnym obawom, marzeniom i pragnieniom.

Mimo początkowej nieufności i różnic, które ich dzielą, stopniowo zaczynają odkrywać, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogliby przypuszczać. Poprzez rozmowy, śmiech i niezliczone chwile dzielone w ciasnych czterech ścianach, zaczynają budować więź, która zdaje się być silniejsza od lodowatej ściany za oknem.

Ale czy to tylko kwestia zbiegu okoliczności, czy też może los miał swój plan? Czy dwie osoby mogą znaleźć miłość w miejscu, gdzie nikt się nie spodziewa? Śnieżyca, która zatrzymała ich w domu, wydaje się być zarówno przekleństwem, jak i błogosławieństwem – dając im czas na poznanie się w sposób, jaki nigdy by się nie zdarzył w normalnych okolicznościach.

„Romans na dwie noce” to więcej niż tylko historia miłosna – to podróż dwóch dusz, które spotykają się w najmniej spodziewanym momencie i miejscu, zmieniając siebie nawzajem na zawsze. Przeplatając humory z dramatem, reżyser Max Nichols układa opowieść o odwadze, miłości i niezwykłych skomplikowanych drogach, którymi kieruje nas życie. Czy Megan i Alec znajdą w sobie siłę, by przezwyciężyć przeciwności losu i odkryć, że miłość czasem pojawia się w najbardziej nieoczekiwanych miejscach? Odpowiedź tkwi w tych dwóch magicznych, burzliwych nocach spędzonych pod jednym dachem, gdzie czas zdaje się zatrzymać, a uczucia biorą górę nad wszystkim innym.

Baner Torrentos

Podstawowe informacje

reżyseria Max Nichols
scenariusz Mark Hammer
gatunek Komedia rom.
produkcja USA
premiera 25 września 2014 (Światowa)
studio Demarest Films / Flynn Picture Company
tytuł oryg. Two Night Stand

Obsada

Aktor Postać
Alec
Megan
Faiza
Cedric
Daisy
Becca
Ben
Bramkarz
Policjant
Funkcjonariusz aresztujący
Policjant
Chris
Imprezowicz
Pijany mężczyzna w Sylwestra
Starszy mężczyzna
Pijany mężczyzna w Sylwestra
Rick Raines
Oficer Purcell
Pracowniczka infolinii

Zdjęcia

Alternatywne opisy

"Romans na dwie noce" to opowieść o dwóch nieznajomych, których drogi splatają się w nieprzewidywalny sposób, rzucając ich w wir namiętności podczas dwóch burzliwych nocnych spotkań, gdy za oknem hula śnieżna zamieć.

Megan (z niezwykłą grą Analeigh Tipton) stoi w obliczu punktu zwrotnego w swoim życiu – rok po opuszczeniu uczelni, zmagając się z uczuciem zagubienia i braku celu. W poszukiwaniu nowych doświadczeń decyduje się na internetowe randki, które prowadzą ją do uroczego Aleca (doskonale wcielającego się w tę rolę Miles Teller), otwierając przed nią drzwi do niespodziewanej przygody.

Ich pierwsze spotkanie przynosi ze sobą intensywne emocje, jednak poranek odsłania brutalną rzeczywistość – miasto sparaliżowane jest przez burzę śnieżną, a Megan i Alec zostają uwięzieni w swoim wspólnym schronieniu, zmuszeni do konfrontacji ze sobą nawzajem i ze światem na zewnątrz.

W zamknięciu czterech ścian, obydwoje muszą przewartościować swoje priorytety i zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami i pragnieniami. Z biegiem czasu, poprzez rozmowy i dzielenie się swoimi historiami, odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż pierwotnie sądzili.

Czy ich spotkanie było przypadkiem, czy może układem losu? Czy miłość może wykiełkować w warunkach ekstremalnych, takich jak ta śnieżyca, która zatrzymała ich w domu? "Romans na dwie noce" to podróż przez emocje, wyobraźnię i odkrywanie siebie nawzajem w miejscu i czasie, gdzie wszystko wydaje się być możliwe.

Poprzez smakowite dialogi i niezwykłe chwile dzielone w odosobnieniu, Max Nichols ukazuje historię o miłości, która rodzi się w najmniej prawdopodobnych okolicznościach, przynosząc nadzieję i ożywiając dusze bohaterów. Czy Megan i Alec zdołają pokonać przeciwności losu i znaleźć szczęście w nawiedzonej przez śnieżycę przestrzeni? Odpowiedź tkwi w tych dwóch namiętnych, mroźnych nocach spędzonych razem, gdzie uczucia trawią jak ogień, a czas staje w miejscu, pozwalając na prawdziwe zjednoczenie dwóch samotnych serc.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *