Breathe In (2013)

  • Gatunek: Dramat
  • Rok:
  • Czas trwania: 1 godz. 38 min.
  • Szczęśliwa rodzina gości u siebie studentkę z wymiany zagranicznej. Dziewczyna i gospodarz znajdują wspólny język, co zmienia ich życie na zawsze.

Dostępne na urządzeniach:
  • IOS
  • Android
  • Windows
  • Smart TV

Gdzie obejrzeć

Baner VoD Strefa

Fabuła

Film „Breathe In”, wyreżyserowany przez Drake’a Doremusa i wydany w 2013 roku, opowiada historię Keitha Reynoldsa (wcielającego się w postać Guya Pearce’a), nauczyciela i wiolonczelisty, który kiedyś pragnął osiągnąć sukces muzyczny w Nowym Jorku. Po latach Keith osiedlił się z żoną Megan (w roli Amy Ryan). Ich córka Lauren (grana przez Mackenzie Davis) zbliża się do ukończenia szkoły średniej, co sprawia, że Keith coraz częściej wspomina swoje muzyczne ambicje.

Rutynę życia Keitha zmienia pojawienie się Sophie (Felicity Jones), studentki z Wielkiej Brytanii uczestniczącej w programie wymiany zagranicznej, która zatrzymuje się w ich domu. Sophie przynosi ze sobą energię i radość, stając się szybko ważną częścią rodziny Reynoldsów. Dla Keitha, który od dawna tęsknił za dźwiękami muzyki i marzeniami o niezrealizowanej karierze, obecność Sophie ożywia dawne pasje i pragnienia.

W miarę jak więź między Keithem a Sophie staje się coraz silniejsza, związki Keitha z Megan stają pod znakiem zapytania. Megan, obserwując zmiany w mężu, zaczyna podejrzewać, że coś się dzieje. Ich małżeństwo, które od dawna traciło iskrę, zostaje wystawione na próbę przez nadejście Sophie.

Jednak to nie tylko Keith dostrzega zmiany. Sophie również odkrywa w sobie nowe uczucia i dostrzega piękno życia poza swoją codziennością. Jej relacje z Keithem prowadzą do niezwykłej podróży odkrywania siebie i tego, czego naprawdę pragnie.

„Breathe In” to film pełen subtelnych emocji, które rozwijają się wraz z rozwojem postaci. Doremus przedstawia historię nie tylko o zakazanej miłości, ale także o poszukiwaniu sensu życia i odwadze w podejmowaniu trudnych decyzji. Muzyka, będąca istotną częścią życia Keitha, dodaje filmowi dodatkowej głębi i emocji, podkreślając wewnętrzne zmagania bohaterów.

Poprzez wspaniałe zdjęcia i znakomite aktorstwo, „Breathe In” wciąga widza w poruszającą podróż przez ludzkie serca i umysły. Film zachęca do refleksji nad marzeniami i wyborami życiowymi, a jednocześnie prezentuje piękną opowieść o przełamywaniu barier i poszukiwaniu prawdziwego ja.

Baner Torrentos

Podstawowe informacje

reżyseria Drake Doremus
scenariusz Drake Doremus / Ben York Jones
gatunek Dramat
produkcja USA
premiera 19 stycznia 2013 (świat)
studio Indian Paintbrush / Super Crispy Entertainment
data produkcji 2013
tytuł oryg. Breathe In
inne tytuły Untitled Drake Doremus Project (tytuł roboczy) Miedzynarodowe

Obsada

Aktor Postać
Keith
Sophie
Megan Reynolds
Wendy Sebeck
Sheldon
Angela
Theresa
Lauren Reynolds
Żona / Asystentka fotografa
Aaron
Zach
Clément
Ryan
Blake Sebeck
Lainey Sebeck
Paul
Chloe
Fotograf
Lekarka
Klientka
Byron
Peter Sebeck
Mężczyzna z megafonem
Widz na koncercie orkiestry
Uczennica
Kapitan czerwonej drużyny pływackiej
Barmanka
Ojciec na zawodach pływackich
Widz w teatrze
Akompaniator na przesłuchaniu
Dziewczyna
Mama na zawodach pływackich
Ciotka Sophie
Kapitan drużyny pływackiej
Pływaczka
Inspicjent
Jess
Członkini drużyny pływackiej
Podróżna na lotnisku
Widz w teatrze
Członek drużyny pływackiej
Podróżujący liniami lotniczymi
Ratownik

Zdjęcia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *