Węże w samolocie / Snakes on a Plane (2006)

  • Gatunek: Akcja Thriller
  • Rok:
  • Czas trwania: 1 godz. 45 min.
  • Tytuł oryginalny: Snakes on a Plane
  • Na pokładzie samolotu znajduje się kilkaset niebezpiecznych węży, które zostały potajemnie wniesione w celu uśmiercenia świadka morderstwa. Agent FBI podejmuje rozpaczliwą walkę o życie pasażerów.

Dostępne na urządzeniach:
  • IOS
  • Android
  • Windows
  • Smart TV

Gdzie obejrzeć

Baner VoD Strefa

Fabuła

Film „Węże w samolocie” to produkcja filmowa pod reżyserią Davida R. Ellisa, która przenosi widza na pokład lotu z Hawajów do Los Angeles, gdzie rozgrywa się dramatyczna walka o przetrwanie w obliczu niebezpiecznej intrygi przestępczej. Głównym bohaterem jest Sean Jones (Nathan Phillips), który staje się przypadkowym świadkiem brutalnego morderstwa popełnionego przez członka miejscowej mafii. Dzięki interwencji agenta FBI, Neville’a Flynna (Samuel L. Jackson), udaje mu się ujść z życiem z rąk zabójców, stając się kluczowym świadkiem w procesie przeciwko bezwzględnemu bossowi, Eddie’emu Kimowi.

Aby zapewnić bezpieczeństwo Jonesowi podczas podróży do Los Angeles, Flynn organizuje transport za pomocą prywatnego samolotu, pozorując rejs linii Pacific Air. Jednak mafia szybko ingeruje w plany, umieszczając w luku bagażowym maszyny skrzynię pełną jadowitych węży. Dodatkowo, pasażerowie otrzymują specjalne hawajskie girlandy nasączone feromonami, które wprowadzają gadów w stan paniki i agresji.

Kiedy samolot wznosi się w powietrze, węże zostają uwolnione, a cała kabina staje się polem walki z niebezpieczeństwem. Flynn, wspierany przez załogę i pasażerów, musi działać szybko i zdecydowanie, aby utrzymać kontrolę nad sytuacją i zapewnić bezpieczeństwo wszystkim na pokładzie. Walka z jadowitymi wężami staje się nie tylko fizycznym wyzwaniem, ale także testem determinacji i współpracy wszystkich obecnych na samolocie.

Jones, który pierwotnie znalazł się w złym miejscu i czasie, teraz musi stawić czoła nie tylko przeciwnikom z mafii, ale także śmiertelnemu zagrożeniu ze strony węży, które stały się narzędziem w rękach przestępców. Flynn, doświadczony agent FBI, musi działać jak lider, prowadząc wysiłki ratunkowe i pokonując własne lęki, aby zapewnić przeżycie wszystkim na pokładzie.

Film „Węże w samolocie” nie tylko dostarcza dreszczowca akcji i napięcia, ale także ukazuje ludzką determinację i nadzieję na przetrwanie w obliczu ekstremalnego zagrożenia. To historia o walce o życie, o odwadze w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa oraz o solidarności i współpracy w najtrudniejszych chwilach.

Baner Torrentos

Podstawowe informacje

reżyseria David R. Ellis
scenariusz Sebastian Gutierrez / John Heffernan
gatunek Thriller / Akcja
produkcja Kanada / Niemcy / USA
premiera 17 sierpnia 2006 (świat)
boxoffice $62 022 014 na świecie$34 020 814 w USA$28 001 200 poza USA
budżet $33 000 000
na podstawie David Dalessandro (materiały do scenariusza, historia) / John Heffernan (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja Warner Bros.
studio New Line Cinema (przedstawia) / Mutual Film Company (produkcja) / Eyetronics /
data produkcji 2006
tytuł oryg. Snakes on a Plane
inne tytuły Węże w samolocie Polska Pacific Air 121 (tytuł roboczy) USA Pacific Air Flight 121 (tytuł roboczy) USA Flight 121 (tytuł roboczy) USA Serpents à bord Kanada Des Serpents dans l'avion Francja Pacific Air 121 (tytuł roboczy) USA Pacific Air Flight 121 (tytuł roboczy) USA Flight 121 (tytuł roboczy) USA

Obsada

Aktor Postać
Neville Flynn
Claire Miller
Sean Jones
Mercedes Harbont
Clarence "Three G's" Dewey
Troy McDaniel
Big Leroy DuBois
Grace Bresson
Ken Cosette
Tiffany Engelhard
Curtis Brown
Tommy Brown
Paul Oswald
Chen Leong
Maria
Ashley
Tyler
Agent John Saunders
Rick "Arch" Archibald
Hank Harris
Dr Steven Price
Kapitan Sam McKeon
Kierowca
Emmett Bradley
Kelly Mack
Kyle "Chocodile" Cho
Viola Bova
Edward "Eddie" Kim
Kraitler
Daniel Hayes
Hawajska dziewczyna
Blondwłosa fanka z autografem
Jennifer Branalin
Kitty, dziewczyna Kena
Młodociany fan
Mężczyzna w garniturze
Ojciec
Prezenterka wiadomości
Pracownik lotniska
Lei
Pasażer
Kobieta ugryziona w język
Mężczyzna ugryziony w penisa

Zdjęcia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *